Hvězdný pobyt Studio Ella

Ella, studio Jesenice a Fitness club Hanky Kynychové ve spolupráci s „BHC" (BOHEMIA HOTEL CLUB & GOLF) pro Vás v rámci kampaně „Sportuj a užij si svůj Hvězdný pobyt" připravili

na pobyty ve vybraných luxusních hotelech sítě BHC v České republice.

Podmínky získání věrnostního dárkového poukazu ve studiu ELLA

Tyto poukazy budou každý měsíc připraveny pro prvních 5 z vás, tj. pro 5 držitelů Ella credit, kteří v daném měsíci odcvičí nejvíce hodin ve studiu Ella a budou mít chuť se našeho věrnostního programu zúčastnit. Při každé návštěvě studia Ella (tzn. při platbě navštívené hodiny) v recepci obdržíte věrnostní kartičku, na které, v případě vašeho zájmu, vyplníte vaše jméno a emailovou adresu, následně pak lístek vložíte do připraveného sběrného boxu.

Na konci každého měsíce budeme provádět na některé ze cvičebních lekcí (H.E.A.T. program, zumba, břišní pekáč, atd.) vyhodnocení. Prvních 5 nejpilnějších (tzn. těch, kteří nejčastěji v daném měsíci navštíví naše studio) bude odměněno voucherem na pobyt v některém hotelu ze sítě BHC. Každý měsíc vás budeme na našich webových stránkách a v našem fitness centru informovat o všech aktualitách týkajících se kampaně „Sportuj a užij si svůj hvězdný pobyt". Zároveň vás vždy seznámíme s hotely, které budou odměnou pro naše věrné klienty.

Tímto vám přejeme mnoho zdaru při cvičení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Partneři kampaně „Sportuj a užij si svůj hvězdný pobyt" 

www.fitness-kynychova.cz www.hejbejse.cz

ELLA STUDIO, Budějovická 1155, 252 42 Jesenice u Prahy

Beauty: +420 241 931 602, +420 602 600 097 Fitness: +420 725 004 594 E-mail: info@studio-ella.cz

Design by MD Communications, developed by Web-Art.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *